Kim
jesteśmy

Kim jesteśmy

Misją Shiftme jest skuteczne i szybkie łączenie Pracodawców i Pracowników zgodnie z oczekiwaniami  oraz wymaganiami obu stron. Stale się doskonalimy, żeby sprostać wyzwaniom obecnego rynku pracy i rozwijamy innowacyjne narzędzia, które skutecznie wpłyną na optymalizację procesów rekrutacyjnych.

Shiftme jest innowacyjną firmą rekrutacyjną, którą tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży HR.

Obecny rynek jest niezwykle wymagający, stawiający na elastyczność w działaniu i żeby się w nim odnaleźć ważna jest szybkość reakcji – MY TO ROZUMIEMY, dlatego stawiamy na INNOWACYJNOŚĆ.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych zarówno podczas rekrutacji jak i obsługi kadrowo – płacowej pracowników, co przekłada się na oszczędność czasu i optymalizację kosztów.

Założycielem firmy jest osoba, która od lat efektywnie wspiera przedsiębiorców oraz kandydatów poszukujących pracy w działaniach rekrutacyjnych.

Skutecznie prowadzimy wiele projektów rekrutacyjnych, również tych bardzo wymagających – nie boimy się wyzwań!

Rzetelność i przestrzeganie prawa – nasi pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje, aby nasze działania odbywały się zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co daje gwarancję bezpieczeństwa współpracującym z nami Przedsiębiorcom i Pracownikom.

aplikacja shiftme

Sprawdź już teraz